Máte vlhkou či plesnivou zeď nebo rovnou celý dům a trápí Vás to? Pokud ano nečekejte až se to vyřeší "samo". Co nejdříve začněte situaci řešit! Včasným a kvalifikovaným zásahem se můžete vyhnout celé řadě problémů. Pokud i přesto zůstáváte v klidu mějte na paměti, že bakterie obsažené v těchto plísních jsou zdraví škodlivé... Nenechte vlhkost zničit Vaše zdravé bydlení!

Tak nečekejte, že se to vyřeší samo a kontaktujte
nás ještě dnes – jsme tu pro Vás – Sanatěs!


 

Nabízíme komplexní rozsah služeb:

  • celkovou diagnostiku konstrukcí nejmodernějšími prostředky tj. prohlídka a zhodnocení stavu konstrukcí, zjištění příčin zavlhání objektu, odběr vzorků a následná analýza vzorků
  • zpracování návrhu nejefektivnějšího způsobu sanace zavlhlého zdiva nebo betonové konstrukce, statického zajištění, výběr vhodných materiálů k použití
  • vlastní realizace sanačních prací, statických poruch a defektů na inženýrských, občanských i památkových objektech a stavbách (staticky narušené objekty, technologie tlakových injektáží, atd.), rekonstrukce průmyslových podlah či sanace betonových konstrukcí (ČOV, kanalizace, stříkané betony-torkrety, apod.)

Tyto činnosti zabezpečujeme s profesionálním přístupem, s použitím tuzemské i zahraniční technologie, certifikovaných materiálů, ve vysoké kvalitě a s dlouhodobými zárukami.

Pracovníci firmy procházejí každoročně odborným školením na jednotlivé technologie prací. Jsou školeni dodavateli materiálů.

Při řešení speciálních problémů naše společnost rovněž úzce spolupracuje se zkušenými projektanty - statiky.